Hana a Jaroslav - vaše cesta ke změně

The Secret - Tajemství (Rhonda Byrne) - k zapůjčení za cenu 250 Kč - vrátím vám 220 Kč

01.09.2009 14:11

    Tajemství – kniha, která stojí za přečtení. Po celém světě bylo prodáno 11 milionů výtisku ve více než třiceti jazycích. Autorka je Australanka. Začínala jako rozhlasová a televizní producentka.

    V roce 2004, po dramatických událostech v jejím životě, se jí dostala do rukou stará kniha Wallace D. Wattlese o umění zbohatnout, která stála u zrodu jejího poznání mocné síly lidského ducha. Rhonda Byrne pak začala intenzivně pátrat po dalších důkazech této síly a zjistila, že mistři v práci s touto silou s námi žili odnepaměti. Vedle nejslavnějších jmen z oblasti vědy či umění začala nacházet současné mistry znalé principu práce s touto silou. Silou, která dokáže tomu, kdo ji umí ovládat, poskytnout vše, co žádá.

    Rhonda Byrne se svým týmem nejdříve natočila film, kniha jej následovala. Tuto knihu můžete použít jako učebnici. Naučíte se využívat objevené tajemství ve všech oblastech lidského života, ať už jde o zdraví, vztahy, peníze aj. Porozumíte skryté moci, která ve vás dřímá a splníte si přání svého života.

   Tajemství obsahuje vědění současných učitelů, kteří s jeho pomocí dosáhli zdraví, bohatství a štěstí. Seznámíte se s jejich příběhy o uzdravení, úspěších a překonávání těžkostí. Na knize spolupracovalo 23 osobností, např. John Assaraf (podnikatel, expert na vydělávání peněz), Bob Proctor (filozof, spisovatel, osobní kouč), Dr. Joe Vitale (metafyzik, marketingový specialista), Dr. Denis Waitley (psycholog a trenér v oblasti potenciálu mysli).

Objednávejte na e-mailu samisebou@seznam.cz

Dovoz v Brně zdarma, cena pouze 250 Kč.