Hana a Jaroslav - vaše cesta ke změně

Hledání partnera pro život

12.07.2014 18:26

Každý může naleznout svého partnera Opravdové Lásky. Jsou případy, kdy partneři Opravdové Lásky již spolu žijí, mají ale mezi sebou karmické dluhy a na sobě negativní mentální programy, které brání spokojenému soužití. Tyto bloky lze neutralizovat (čistit) terapií. Opět připomínám, že nelze nalézt partnera Opravdové Lásky, pokud nejsme alespoň z větší části sami sebou. Tedy jsme-li zavaleni hromadou negativních mentálních programů v podvědomí, hledáme opět člověka podobně postiženého, jako jsme my. Podobné přitahuje zase podobné. Takoví partneři si pak zrcadlí své vlastní negativní postižení.

Partnera OL lze najít až, když došlo z větší části k očištění od negativních nánosů a k vyrovnání karmických dluhů. Nejrychleji lze provést očistu terapeuticky. 

Lidé také mohou být závislí na jiných lidech, což je může blokovat a brát energii. Jediná správná závislost je na partnerovi Opravdové Lásky a na Velké Matce Přírodě. Ostatní závislosti jsou škodlivé. Např. v dospělosti na rodičích a jiných příbuzných.

Čištění od všeho, co nás blokuje lze provádět také metodou EFT (poklepávání na aktivní body), kterou máme také v repertoáru (kromě našich dalších osvědčených metod)