Hana a Jaroslav - vaše cesta ke změně

Jsme terapeutický pár. Spolu s klientem tak vytváříme uzdravující energetické pole. Toto pole lze vytvořit jen ve třech. Přímé terapie doplňujeme ještě prací na dálku po dobu jednoho týdne.

 

Kontakt:

Žitná 49, Praha 1

samisebou@seznam.cz

728 256 067

další info viz www.lsvj.cz

 

Počet návštěv od 30.3.2010: 

985

--

--

Access Bars - postupná aktivace 32 bodů na hlavě klienta (také na chodidlech a dlaních). Tyto body představují různá životní témata. Je tak možné odstranit to, co klienta v jednotlivých oblastech blokuje. Není třeba, aby klient aktivně spolupracoval a hovořil o svých minulých pocitech. Metodu lze použít jen při přímé terapii. Bližší informace o metodě viz kopie článku z časopisu AccessBarsVcelku.docx (4,3 MB) Kurz Hanka absolvovala přímo u Patricie Bahnasy a Kristiny Pečit

EFT - techniky vyrovnání se s negativními emocemi (prožitými kdykoli v životě klienta). Potřebné informace získáváme komunikací s klientem a s jeho Vyšším Já. Při terapii Hana s klientem hovoří a také poklepává prsty na aktivní body energetického systému na těle klienta. Jaroslav provádí analýzu podvědomí klienta pro zajištění hloubkové neutralizace negativních programů. Poklepávání se provádí tak dlouho, dokud nejsou negativní emoce neutralizovány (klient již v souvislosti se zpracovávanou událostí neprožívá žádné nepříjemné pocity). Při této metodě je nutná aktivní spolupráce klienta (zjišťování emocí a prožitků z minulosti). Lze ji provádět přímo nebo přes Skype.

 

Novinky

   Vážení přátelé dovolte mi představit vám metodu "Léčení skrze Vyšší Já". Tato metoda má široké možnosti - od zvyšování vaší životní energie, přes rozpouštění negativních programů, až po léčení traumatických zážitků z vašich minulých životů. Jsem schopen vám pomoci s převážnou většinou...
Můžete si na e-mail objednat učební text na ZMĚŇTE POZITIVNÍM MYŠLENÍM SVŮJ ŽIVOT
    Váš život není podle vašich představ? Zde najdete pomoc. Bližší informace najdete pod volbou "Změňte pozitivně svůj život".
<< 1 | 2 | 3